029 1800 400 Asiakaspalvelu (arkisin klo 8.00-16.00)

Jyväskylä

Vehkakatu 1 

40700 Jyväskylä

+358 29 1800 400 (valtakunnallinen asiakaspalvelu)

Avoinna arkisin ma-pe klo 8:00-16:00

Laskutusasiakkaat voivat noutaa valmiit tuotteet noutoautomaatista ma-su vuorokauden ympäri.

CAD-tilaukset: cad.jyvaskyla@grano.fi / +358 44 766 2630

Ota yhteyttä

Sulje

Myynti

Pasi Naukkarinen


Pasi Naukkarinen

Avainasiakaspäällikkö
+358 400 761 157
pasi.naukkarinen@grano.fi

Topi Vilve


Topi Vilve

Avainasiakaspäällikkö
+358 44 766 2629
topi.vilve@grano.fi

Ismo Vaarto


Ismo Vaarto

Avainasiakaspäällikkö
+358 50 566 2407
ismo.vaarto@grano.fi

Jenni Kelander


Jukka Laitinen


Jenni Vekkilä


Janne Vänskä


Janne Vänskä

Rakentamisen palveluiden tuotekehitys ja SokoPro-järjestelmäasiantuntija
+358 40 581 8904
janne.vanska@grano.fi

Arto Pelho


Mikko Honkonen


Tuotanto

Pekka Kahelin


Pekka Kahelin

Tuotantopäällikkö, digipaino
+358 40 841 3547
pekka.kahelin@grano.fi

Ilkka Pirttinen


Ilkka Pirttinen

Tuotantopäällikkö, CAD-tuotanto
+358 40 823 5935
ilkka.pirttinen@grano.fi

Marko Rajalin


Marko Rajalin

Tuotannon esimies, suurkuva
+358 40 530 3528
marko.rajalin@grano.fi

Tekniset piirrustukset


Painopalvelut


Suurkuva- ja messutuotteet