029 1800 400 Asiakaspalvelu (klo 8.00-16.00)

Vantaa

Mäkituvantie 3

01510 Vantaa

+358 29 1800 400 (valtakunnallinen asiakaspalvelu)

 

Huom! Toimipisteessä ei saatavilla yksittäisiä tulostuspalveluita, CAD-tulostusta eikä maksumahdollisuutta.

PK-seudulla paino- ja tulostustöissä palvelee Uudenmaankadun pikapaino ja CAD-tulostuksen palvelut ovat tarjolla Espoon toimipisteessä.

Ota yhteyttä

Sulje

Myynti

Markku Eurajoki


Esko Pakarinen


Tuotanto

Markus Jensen-Eriksen


Mika Petri Aaltonen


Mika Petri Aaltonen

Tuotantopäällikkö, paino ja viimeistely
+358 44 466 2503
mika.petri.aaltonen@grano.fi

Salomon Pajunen


Salomon Pajunen

Tuotantopäällikkö, premedia
+358 40 544 3022
salomon.pajunen@grano.fi

Taina Voutilainen


Taina Voutilainen

Tuotantopäällikkö, suurkuva
+358 43 824 2877
taina.voutilainen@grano.fi

Sirpa Pönkänen


Sirpa Pönkänen

Tuotantopäällikkö, digipaino
+358 40 516 5731
sirpa.ponkanen@grano.fi

Jarno Hiltunen


Jarno Hiltunen

Tuotantopäällikkö - rakenne- ja pakkaussuunnittelu
+358 40 707 7075
jarno.hiltunen@grano.fi

Mika Soininen


Mika Soininen

Tuotannonsuunnittelija
+358 40 505 9909
mika.soininen@grano.fi

Jukka Leikas


Jukka Leikas

Tuotannonsuunnittelija
+358 50 346 1451
jukka.leikas@grano.fi

Anna-Maj Ullner-Korpi